Home

Jane Austen Abandon al lor clasament roma practicat spate Embrion

Liga 1 - Program, rezultate și clasament actualizat sezonul 2018/19

Farul Constanța a pierdut clar cu CFR Cluj la Ovidiu, iar „marinarii“  coboară pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)
Farul Constanța a pierdut clar cu CFR Cluj la Ovidiu, iar „marinarii“ coboară pe locul doi în clasament (GALERIE FOTO)

Video | Derby-uri fără învingători în Serie A. Inter – Juventus 1-1, Roma –  Napoli 0-0. Situația din clasament
Video | Derby-uri fără învingători în Serie A. Inter – Juventus 1-1, Roma – Napoli 0-0. Situația din clasament

Ce se întâmplă în clasamentul WTA după ce Simona Halep a fost eliminată la  Roma! Pe ce loc va fi la prima actualizare - Fanatik.ro
Ce se întâmplă în clasamentul WTA după ce Simona Halep a fost eliminată la Roma! Pe ce loc va fi la prima actualizare - Fanatik.ro

LAZIO - ROMA 3-0 // VIDEO+FOTO Echipa lui Ștefan Radu își umilește rivala  în Derby della Capitale
LAZIO - ROMA 3-0 // VIDEO+FOTO Echipa lui Ștefan Radu își umilește rivala în Derby della Capitale

AS Roma, comunitatea fanilor din Romania

Pe ce loc se afla Simona Halep in clasamentul mondial de tenis dupa  accidentarea cumplita de
Pe ce loc se afla Simona Halep in clasamentul mondial de tenis dupa accidentarea cumplita de

Derby della Capitale împarte Roma în două

Pliskova castiga turneul de la Roma si trece peste Simona Halep in  clasamentul WTA! Urcare de 5 locuri pentru cehoaica! Pe cat va fi Halep  incepand de maine | Sport.ro
Pliskova castiga turneul de la Roma si trece peste Simona Halep in clasamentul WTA! Urcare de 5 locuri pentru cehoaica! Pe cat va fi Halep incepand de maine | Sport.ro

Napoli defilează în fruntea clasamentului după victoria cu AS Roma /  Rezultatele din Serie A - HotNews.ro
Napoli defilează în fruntea clasamentului după victoria cu AS Roma / Rezultatele din Serie A - HotNews.ro

Novak Djokovic, pentru a șasea oară „stăpân al Romei” Stefanos Tsitsipas se  consolează cu devansarea lui Rafael Nadal în clasament | Sport.ro
Novak Djokovic, pentru a șasea oară „stăpân al Romei” Stefanos Tsitsipas se consolează cu devansarea lui Rafael Nadal în clasament | Sport.ro

România încheie anul pe locul 37 în clasamentul FIFA. Pe ce poziții sunt  adversarele „tricolorilor” din preliminariile CM 2022
România încheie anul pe locul 37 în clasamentul FIFA. Pe ce poziții sunt adversarele „tricolorilor” din preliminariile CM 2022

CFR Cluj - AS Roma 0-2 » Campioana, învinsă în Europa

Arhive atp roma 2022 - Playsport

Roma vs Milan rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Video | AS Roma, victorie categorică în ”Derby della Capitale”, 3-0 cu  Lazio. Meciul a fost rezolvat în 40 de minute
Video | AS Roma, victorie categorică în ”Derby della Capitale”, 3-0 cu Lazio. Meciul a fost rezolvat în 40 de minute

Dybala, primele goluri pentru Roma și o bornă impresionantă atinsă. Ionuț  Radu, învins de Inter - Eurosport
Dybala, primele goluri pentru Roma și o bornă impresionantă atinsă. Ionuț Radu, învins de Inter - Eurosport

Video | AS Roma – AC Milan 1-1. Ambele goluri au venit în prelungiri, la  singurele șuturi pe poartă. Clasamentul din Serie A
Video | AS Roma – AC Milan 1-1. Ambele goluri au venit în prelungiri, la singurele șuturi pe poartă. Clasamentul din Serie A

Roma a distrus-o pe Lazio în "Derby della Capitale"! Giallorossii și-au  depășit rivalii în clasament - Eurosport
Roma a distrus-o pe Lazio în "Derby della Capitale"! Giallorossii și-au depășit rivalii în clasament - Eurosport

Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona  Halep în clasamentul WTA | Digi24
Karolina Pliskova a câştigat turneul de la Roma și o depășește pe Simona Halep în clasamentul WTA | Digi24

Nou clasament al celor mai murdare și mai curate orașe din lume - Știri și  articole despre grădină și grădina de legume
Nou clasament al celor mai murdare și mai curate orașe din lume - Știri și articole despre grădină și grădina de legume

Serie A: Remiză dramatică între Roma și Milan - HotNews.ro

Campionatul Italiei. Inter Milano a învins Lazio Roma cu 3-1 - Evenimentul  Zilei
Campionatul Italiei. Inter Milano a învins Lazio Roma cu 3-1 - Evenimentul Zilei

Egal pentru Juventus! AS Roma și AC Milan au încheiat la egalitate:  golurile au fost marcate în prelungiri | Sport.ro
Egal pentru Juventus! AS Roma și AC Milan au încheiat la egalitate: golurile au fost marcate în prelungiri | Sport.ro