Home

jura bizon rămas simona halep la roma Telemacos Fundal verde dezbate

Simona Halep a câștigat turneul de la Roma - Sibiu 100

Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile  mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 - Evenimentul Zilei
Simona Halep câștigă la Roma în fața Karolinei Pliskova după un set de zile mari. Cehoaica a renunțat în setul 2 - Evenimentul Zilei

Mai aproape de locul 4 WTA decat de 2: calculele probabile care o dau pe Simona  Halep iesita din top 3 WTA dupa turneul de la Roma | Sport.ro
Mai aproape de locul 4 WTA decat de 2: calculele probabile care o dau pe Simona Halep iesita din top 3 WTA dupa turneul de la Roma | Sport.ro

Simona Halep, făcută KO la Roma

Simona Halep a primit diagnosticul, după accidentarea suferită la Roma.  Riscă să rateze turneul de la Roland Garros
Simona Halep a primit diagnosticul, după accidentarea suferită la Roma. Riscă să rateze turneul de la Roland Garros

Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma |  Observatornews.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul II al turneului de tenis de la Roma | Observatornews.ro

Simona Halep și Monica Niculescu eliminate în turul II al turneului de la  Roma
Simona Halep și Monica Niculescu eliminate în turul II al turneului de la Roma

Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma - Știri, Informații,  Reportaje, Interviuri, Anchete
Simona Halep a câştigat turneul WTA de la Roma - Știri, Informații, Reportaje, Interviuri, Anchete

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma  s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep a câştigat turneul de la Roma, după ce Karolina Pliskova a  abandonat meciul
Simona Halep a câştigat turneul de la Roma, după ce Karolina Pliskova a abandonat meciul

Rome 2020: Friday's Order of Play and Match Points

We Love Sport Simona Halep Eliminare dureroasă de la Roma. La propriu

Halep, gata de debutul la Roma! De la ce oră se va juca meciul cu Cornet

Simona Halep s-a calificat în turul al doilea la Roma

Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în optimi, la dublu, la turneul de la Roma - Stirileprotv.ro

Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză  pentru Roland Garros - Fanatik.ro
Ce urmează pentru Simona Halep după eliminarea de la WTA Roma 2022! Pauză pentru Roland Garros - Fanatik.ro

Simona Halep: “Great to be back, 100% trust in Mouratoglou” •  Internazionali BNL d'Italia
Simona Halep: “Great to be back, 100% trust in Mouratoglou” • Internazionali BNL d'Italia

Cu ce șanse pleacă Simona Halep la câștigarea trofeului de la WTA Roma

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după  abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Roma, după abandonul Iuliei Putinţeva | Digi24

Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse  a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24
Simona Halep, eliminată în turul al doilea al turneului de la Roma. Și Ruse a părăsit competiția, după ce a fost învinsă de lidera WTA | Digi24

Au interzis-o pe Simona Halep, dar nu s-au oprit aici!